Wpisy

7 popularnych i stylowych sklepów poniżej 500 jenów w Osace

7 popularnych i stylowych sklepów poniżej 500 jenów w Osace

Japonia, Japońskie miasta, Przydatne informacje i ciekawostki

Japonia nie należy do najtańszych krajów. Nie trzeba jednak wydawać fortuny, aby kupić stylowe pamiątki kojarzone z Krajem Kwitnącej Wiśni.

Oto 7 popularnych sklepów w Osace, w których kupicie stylowe rzeczy do 500 jenów (ok. 20 złotych):

1. 3COINS

To sklepy oferujące odzież w cenach do 300 jenów (choć zdarzają się i takie za 1000 jenów). Znajdziemy tam proste, ale i stylowe ubrania. Dużym plusem jest możliwość płacenia kartą Union Pay. Sklep ten w Osace zlokalizowany jest pod adresem: Namba City Minamikan 2F, 5-1-60, Namba, Chuo-ku.

2. Lattice

To stylowy butik z elegancką galanterią. Oferują one modne ozdoby do włosów za jedyne 300 jenów. Są i kapelusze, czy inne ozdoby, choć ich cena sięga już 1000 jenów. Adres: HEP FIVE 4F, Kadota-cho, Kita-ku, Osaka.

3. Realize

To kolejny sklep, gdzie cena asortymentu waha się między 100, a 500 jenów. A do tego jest on wyjątkowo stylowy. Realize oferuje słodkie, ale jednocześnie eleganckie artykuły gospodarstwa domowego. Ich produkty są dobrej jakości w stosunku do niskiej ceny. Realize znajdziecie pod adresem: 3-6-22 Tenjinbashi, Kita-ku, Osaka.

4. Natural Kitchen

To idealne miejsce, w którym wyposażymy swoją kuchnię. W ofercie znajdują się przede wszystkim stoły i najróżniejszy asortyment kuchenny, a do tego ciekawe dekoracje. Co ważne, w sklepach tych prawie wszystkie ceny nie przekraczają 100 jenów. Natural Kitchen znajdziecie pod adresem Whity Umeda Chayamachi, Kita-ku, Osaka.

5. Mikazuki Momoko

To niezwykle kolorowe sklepy stworzone, aby cieszyć oko kobiety. Znajdziemy tam produkty przeznaczone dla pań. Ozdoby, elementy ubioru, kolorowe dodatki, gadżety. I to wszystko za jedyne 300 jenów. Adres: 1 Chome-6-14 Dotonbori Osaka.

6. Watts

Oprócz różnych artykułów gospodarstwa domowego, znajdziemy tu również przydatne produkty budowlane. I wszystko po 100 jenów. Oferują one rożne produkty w zależności od lokalizacji. Sklep Watts położony jest na Osaka Ekimae Dai3 Building B2F Umeda 1-3-02-64-2, Kita-ku, Osaka.

7. Tiger

Pierwotnie był to jedynie duński sklep, gdzie ceny nie przekraczały 10 koron. Dziś Tiger Copenhagen znajdziemy również w japońskiej Osace. Możemy tam kupić dobry towar w stylu skandynawskim – głównie elementy gospodarstwa domowego, ozdoby, gadżety. Ceny wahają się od 100 do 500 jenów. Adres: 2-10-24 Nishi Shinsaibashi, Chuo-ku, Osaka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *